Tri Kralja

29.12.2013 posjetila su nas Tri Kralja i anđeli – djeca s kojima s. Ignacija Ribinski iz Đakova, radi za potrebe misija. Svojim prigodnim programom i pjesmom uljepšali su nam ove Božićne dane. A mi smo njih počastili našim domaćim kolačima i darovali im male poklnočiće u znak zahvalnosti. Donosimo u cjelosti razlog njihovog posjeta našoj zajednici u Strossmayerovoj 141.
Poštovani, pozdravljam vas u ime svim suradnika misija, naše župe. Mi, mladi suradnici misija, članovi svjetskog misijskog pokreta katoličke djece u svijetu, želimo i ovoga Božića razveseliti barem jedno dijete u svijetu, koji ni ovog Božića neće imati ni kruha ni ruha, baš kao što je bio siromašan Isus kad se rodio u štalici.
Zato vas molimo da nam pomognete svojim darom kako bismo mogli posvjedočiti Božju ljubav i toj djeci. A Bog, bogat dobrotom neće zaboraviti vaš dar ljubavi i dobrote koju ste iskazali jednom od njegove najmanje braće.
Neka vam je u to ime blagoslovljen Božić i 2014. Godina!