ZLATNA HARFA ŽEPAČKOG DEKANATA

objavljeno u: Događanja, Žepče | 0

Lijepa tradicija koja je započela prije 20 tak godina sa sudjelovanjem dječjeg zbora Ljiljani sv.Ante na zlatnoj harfi nastavlja se. Izuzev nekoliko ratnih godina, Marijine sestre nastavljaju voditi djecu na ovaj događaj. Dani uvježbavanja i probi su iza nas kao i toliko iščekivani nastup u Lug Brankoviću koji je ove godine bio domaćin. Uz našu župu, nastupile su još 4 župe. Ljiljani sv. Ante predstavili su se sa 2 pjesme; Cijeli svijet i Raduj se u Bogu koje su lijepo i skladno izveli. Zbor je uz s. Samuelu, pratila prof. Ana Ćurić, violina, Ivona Šimić, violina, Ivona Mijatović za klavijaturam a, Stjepan Vranjković, gitara i bubanj. Nakon nastupa uslijedilo je druženje djece svih župa te natjecanja u raznim igrama. U kasnim poslijepodnevnim satima vratili smo se prepuni dojmova svojim kućama.